Auto Serwis

Kompleksowy auto serwis

35 lat doświadczenia w komplesowej obsłudze napraw powypadkowych, bezgotówkowej likwidacji szkód komunikacyjnych oraz serwis mechaniki pojazdowej.

SKP
zobacz ulotkę

Stacja Kontroli Pojazdów

-ulotka-  Nasza stacja posiada możliwość obsługi pojazdów do 3.5T wg kategorii "ABTE". Rejestrujemy pojazdy powypadkowe, z LPG, ciągniki, motocykle, przyczepy.

Ubezpieczenia

Sprzedaż i obsługa ubezpieczeń

Prowadzimy sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych w zakresie OC/AC/NNW. Zajmujemy się również obsługą szkód komunikacyjnych oraz assistance.

Historia działalności.

Firma została założona w 1986 r. opierając strategię na wykonywaniu napraw powypadkowych samochodów osobowych wszystkich marek, jak również samochodów dostawczych. Firma szybko zyskała grono zadowolonych Klientów. Jesteśmy firmą ciągle rozwijającą się, która właśnie co została znacznie zmodernizowana, w związku z czym świadczymy wysoki poziom wykonywanych usług. Oprócz sprzedaży polis w Naszym Biurze Ubezpieczeń, a także usługami assistance, od grudnia 2013 r. uruchomiliśmy stację diagnostyczną, a to wszystko w celu kompleksowego świadczenia usług. Posiadając kilkudziesięcioletnie doświadczenie w likwidacji szkód komunikacyjnych oraz jako podwykonawca ASO jesteśmy w stanie dostosować się do korzystnej dla Państwa stawki za roboczogodzinę, która będzie zarówno odzwierciedleniem rzetelnie wysokiej przez nas usługi, jak i terminowości. Świadczymy profesjonalną gamę usług w zakresie napraw bieżących i powypadkowych samochodów osobowych i dostawczych. Obecnie, zakres napraw obejmuje : naprawy blacharskie, naprawy lakiernicze, konserwacja pojazdów, naprawy mechaniczne i diagnostykę pojazdów.

O sukcesie Firmy świadczą liczne certyfikaty, jak również ciągłe poszerzanie wiedzy kadry zarządzającej i pracowników oraz wprowadzane inowacje technologiczne takie jak lakierowanie z zastosowaniem promieniowania podczerwieni.

scroll up